۳۱۳ سری جهیزیه به نوعروسان در شیراز اهدا شد

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

مدیرعامل بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها نیز با یادآوری اینکه یکی از مهمترین اهداف این بنیاد ترویج ازدواج زندگی آسان با سبک زندگی فاطمی است، گفت: ۳۵۰ هزار مددجو در سراسر کشور تحت پوشش این بنیاد خیریه قرار دارند.


آیا این خبر مفید بود؟

علیرضا صحرائیان ادامه داد: هر سری از این جهزیه‌ها شامل اقلام لوازم خانگی از جمله قالی، بخاری، کولر و بخشی از مایحتاج خانگی است.

ترویج ازدواج زندگی آسان با سبک زندگی فاطمی

محمدجواد عسکری، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در راستای انجام امور خیریه توسط این موسسه، حرکت تازه‌ای رقم خورده و قرار است با تسهیل مجوزهای ساخت و تکمیل و واگذاری زمین برای کشاورزی، کارخانه فراوری، گلخانه به این موسسه علاوه بر تولید و اشتغال، از در آمدهای حاصل از این فعالیت‌ها در امور خیر از جمله تهیه جهزیه و ازدواج آسان بهره برداری شود.

فرزانه زارع افزود: این بنیاد در سطح استان ۱۴ شعبه دارد و در زمینه اشتغال‌زایی، بهداشت و درمان، جهیزیه و ایتام فعالیت گسترده‌ای دارد که این بنیاد در زمینه اشتغالزایی کارگاه‌هایی راه اندازی کرده که بزودی بزرگترین مجتمع کشت جنوب کشور را افتتاح کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به دستور تولیت آستان مقدس احمدی، مرکز نیکوکاری در زمینه خرید و اهدای جهیزیه فعال کردیم و الحمدالله این مرکز به صورت مستمر و ماهانه جهیزیه زوج‌های جوان را تهیه و اهداء می‌کند.

انتهای پیام

بخوانید:  ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی گروه جهادی به زندانیان کرج

معاون توسعه حرم مطهر شاهچراغ (ع) عنوان کرد: همچنین متقاضیان برای اجرای مراسم عقد ازدواج در حرم مطهر، سالن پیوند آسمانی و الضیافه میزبان و پذیرای زوج‌های جوان است.

محمدجواد فولاد گفت: به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و نزدیک شدن به اربعین شهدای حرم احمدبن موسی، ۳۱۳ جهیزیه در حرم مطهر شاهچراغ ع به ۳۱۳ زوج اهدا شد تا از آغاز زندگی با معنویت و الگوگیری ترسیم خط شهادت در مسیر ولایت بتوانند زندگی خود را آغاز کنند.

زارع با بیان اینکه در زمینه ایتام ما پنجشنبه‌های مهربانی با حضور خیران داریم که آرزوهای کودکان خردسال را در حد توان برآورده کنیم، خاطرنشان کرد: به همت مسئولان بتوانیم قدمی برای افراد بی بضاعت برداریم و استان فارس به سایر استان‌ها هم خدمات‌رسانی کند.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، معاون توسعه حرم مطهر شاهچراغ (ع) در این مراسم با بیان اینکه مرکز نیکوکاری آستان شاهچراغ(ع) بیش از ۲ هزار فرد و خانواده را تحت پوشش دارد، گفت: این مرکز با همکاری مستمر با بنیاد آبشار عاطفه‌ها با مجوز تولیت آستان درصدد عقد تفاهمنامه ملی با این مجموعه در راستای انجام امور خیریه است.

مدیر بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در فارس نیز گفت: این بنیاد از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاه‌های تخصصی و بررسی‌های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را برای خدمتگذاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد.