۳ مدرسه در بخش پیرسهراب چابهار افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، این مدارس به همت خیر نیک اندیش دکتر امیر همایون نوبخت و با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار و مؤسسه مردم نهاد دست یاری به دشتیاری ساخته و تحویل آموزش و پرورش منطقه پلان چابهار شد.|

۳ مدرسه در بخش پیرسهراب چابهار افتتاح شد

محمدی ادامه داد: وقتی همسرم متوجه محرومیت و استعدادهای درخشان دانش آموزان این منطقه شد در قالب گروه های دانشجویی شروع به تعمیر و نگهداری از مدارسی کرد که نیازمند بازسازی بودند از جمله وسایل سرمایشی تجهیزات آموزشی.

وی گفت: تلاش و اقدامات شایسته مؤسسه مردم نهاد دست یاری به دشتیاری در جذب خیران و مشارکت در ساخت مدارس ستودنیست و امروز به حول قوه الهی فضای آموزشی استاندارد در منطقه بزرگ دشتیاری به میزان رضایت بخشی رسیده است جا دارد از همه این عزیزان خیران بزرگوار و سازمان منطقه آزاد چابهار صمیمانه تشکر کنیم.

وی گفت: مدرسه سازی یکی از کارهای نیک و ماندگاری است که همسرم شهید حسین علیمرادی از دهه ۹۰ با چند نفر دانشجو با چند کتاب کمک درسی در یکی از روستاهای پیرسهراب آغاز کرد.


منبع

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۳ مدرسه خیرساز در بخش پیرسهراب شهرستان چابهار افتتاح و به بهره برداری رسید.