۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر سانس میزبان ورزش صبحگاهی بانوان در ۵۶ سوله الزهرا شهرداری تهران


3 میلیون و 300 هزار نفر سانس میزبان ورزش صبحگاهی بانوان در 56 سوله الزهرا شهرداری تهران

در حال حاضر ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر سانس در 56 سوله الزهرا به مساحت 98 هزار و 387 مترمربع به ورزش بانوان اختصاص دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا، علی نصیری رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با حضور در سازمان ورزش، با حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش دیدار و گفت وگو کرد که در این دیدار استفاده از ظرفیت های شهری برای توسعه ورزش شهروندی در بخش بانوان از یک سو و آمادگی برای مدیریت بحران های طبیعی از سوی دیگر، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تعاملات سازمان ورزش و ستاد بحران بیش از گذشته مورد دقت و بررسی قرار بگیرد.

در این نشست، اوجاقی به ظرفیت سوله‌های الزهرا در بخش توسعه ورزش بانوان اشاره کرد و افزود: ما در این سوله ها فضایی به مساحت ۹۸ هزار و ۳۸۷ متر مربع را به ورزش بانوان تهرانی اختصاص داده ایم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر سانس در ۵۰ سوله الزهرا، در خدمت ورزش بانوان پایتخت نشین است و این فرصتی است که باید در راستای ایجاد نشاط، شادابی و کارآمدی از مسیر ورزش به کار گرفته شود.

 در ادامه این نشست پیشنهاد اجازه برگزاری ورزش صبحگاهی در ۵۶ سوله تحت مدیریت سازمان پیشگیری و مدیرت بحران نیز مطرح و موافقت شد همچنین از سوی مسئولان سازمان مدیریت بحران تأکید شد در صورت لزوم می توانند به نیروهای انتظامات سوله های الزهرا برای مواقع بحرانی نیز آموزش دهند.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع