۶ تقاطع مهم شهری قم افتتاح می‌شود/تکمیل حلقه‌های اصلی ترافیکی شهر

شهردار قم به دیگر پروژه‌های در دست افتتاح در مجموعه شهرداری قم اشاره کرد و گفت: مجموعه‌های فرهنگی ورزشی در نقاط مختلف شهری در حال ساخت است که پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی منطقه هشت در این مرحله افتتاح می‌شود.

سقائیان‌نژاد با تأکید بر اینکه تکمیل حلقه‌های بلوار جمهوری اسلامی این محور را به بلوار عمار یاسر و آزادراه امیرکبیر متصل می‌کند افزود: در این مسیر هم تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه و احداث تونل و محور فاز ۵ عمار یاسر پیش‌بینی‌شده است.

 


آیا این خبر مفید بود؟

وی با اشاره به اینکه هدف از تکمیل این حلقه‌های ترافیکی ایجاد آرامش در شهر قم است اضافه کرد: تنها محور فردوسی به طول ۲۵ کیلومتر بعد از تکمیل، اثرگذاری آشکاری بر آرامش ترافیکی شهر قم خواهد داشت.

۶ تقاطع مهم شهری قم افتتاح می‌شود/تکمیل حلقه‌های اصلی ترافیکی شهر

وی ادامه داد: یکی از اقدامات دیگر راه‌اندازی خط پرسرعت اتوبوس از پردیسان تا حرم مطهر است که ۲۰ اتوبوس جدید در این مسیر حرکت می‌کند و این خط اتوبوس تندرو فاصله ۱۵ کیلومتری منطقه پردیسان تا شرق حرم مطهر را با سرعت و امنیت مناسب طی می‌کند.

منبع


|

بخوانید:  تشییع شهدای حادثه تروریستی ایذه


انتهای پیام


محور فردوسی، محور شهید سردار سلیمانی، محور کریمه و … از دیگر حلقه‌های ترافیکی شهر قم بود که سقائیان نژاد از برنامه‌ریزی شهرداری برای تکمیل آن‌ها خبر داد.