1159 مددجوی کمیته امداد و بهزیستی قزوین در دولت سیزدهم از اشتراک گاز رایگان برخوردار شدند


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ خدمات زیربنایی دولت در عر صه های مختلف بیانگر رویکرد دولت مردمی در خدمت صادقانه و بی منت به مردم این روزها با انتشار گزارش های مختلف بازخورد مناسبی داشته است.

در بخش امور زیربنایی از جمله آب، برق، گاز و انرژی اقدامات موثری با تلاش مجموعه مدیران و همکاران این دستگاهها انجام شده است که انعکاس آن به نوعی قدردانی از خدمات انجام شده و تقویت اعتماد مردم و جلب رضایت بیشتر ولی نعمتان نظام است.

با توجه به اهمیت سوخت پاک گاز در تامین رفاه مردم خوشبختانه در تامین زیرساختهای گازرسانی نیز در استان قزوین اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و امروز با تلاش های انجام شده همه شهرها و 94 درصد روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

1159 مددجوی کمیته امداد و بهزیستی قزوین در دولت سیزدهم از اشتراک گازرایگان برخوردار شدند

علی حجتی پور در گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص خدمات دولت سیزدهم در عرصه گازرسانی اظهارداشت: با نگاه ویژه دولت سیزدهم شرکت گاز استان در خدمت رسانی به مردم پیشگام بوده و رضایت مردم مناطق محروم را نیز جلب کرده است.

وی بیان کرد: در دولت سیزدهم به 106 روستا گازرسانی شده و تاکنون 665 روستای استان از این تسهیلات برخوردار شده و ضریب بهره مندی روستاییان نیز به 94 درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین یادآورشد: در بخش صنایع نیز با گازرسانی به 904 واحد صنعتی در حال حاضر بیش از 4 هزار و 30 واحد صنعتی به شبکه گاز متصل شده اند.

اجرای 866 کیلومتر شبکه گذاری گاز در دولت سیزدهم

حجتی پور بیان کرد: از ابتدای دولت سیزدهم 866 کیلومتر شبکه گذاری گاز در استان اجرا شده و هم اینک بیش از 8 هزار و 348 کیلومتر شبکه گاز در مناطق شهری و روستایی آن اجرا و نصب شده است.

بخوانید:  دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت

1159 مددجوی کمیته امداد و بهزیستی قزوین در دولت سیزدهم از اشتراک گازرایگان برخوردار شدند

وی تعداد مشترکین گاز اضافه شده در دولت سیزدهم را 47 هزار و 713 مشترک دانست و گفت: با واگذاری انشعاب های جدید در حال حاضر 493 هزار و 891 مشترک تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفته اند.

حجتی پور بیان کرد: در دولت سیزدهم 5830 مشترک مددجوی کمیته امداد و بهزیستی از اشتراک رایگان برخوردار شدند و این خدمات تاکنون برای 6 هزار و 989 مددجوی نیازمند به صورت رایگان ارائه شده است.

وی اظهارداشت: با اختصاص 5 میلیارد تومان برای لوله کشی گاز منازل مددجویان نیازمند کمیته امداد و بهزیستی و برخورداری 697 مددجو از خدمات رایگان و بهینه سازی یک هزار و 159 موتورخانه مسکونی، تجاری و اداری با 207 میلیارد ریال از دیگر خدمات انجام شده در دولت سیزدهم در عرصه گازرسانی است.

انتهای پیام

   
 منبع