20 نفر از اخلالگران سابقه دار ارزی روانه زندان شدند/ پلمب شدن 3 صرافی

وی عنوان کرد: رییس مرجع رسمی صرافان هم دعوت شد و تذکرات لازم داده شده و آنان نیز قول همکاری داده اند و تاکنون مشکلی با مرجع رسمی کانون صرافان دیده نشده است. 

سردار رحیمی افزود: در این عملیات ۱۱۹ نفر دستگیر شدند. بسیاری از آنان دارای سابقه قبلی بودند که به اقدامات مجرمانه خود در ایجاد اخلال در بازار ارزی ادامه دادند. این افراد هم در معاملات کف خیابان هم در معاملات فردایی و هم در معاملات کاغذی فعالیت داشتند که دستگیر شدند همچنین ۴۴۵ هزار واحد ارزی به ارزش بالغ بر ۶ میلیاردتومان ارز از این افراد کشف شد. که۲۰ نفر از انان روانه زندان شدند. 

فرمانده انتظامی پایتخت از زندانی شدن 20 نفر از اخلالگران با سابقه ارزی خبر داد.20 نفر از اخلالگران سابقه دار ارزی روانه زندان شدند/ پلمب شدن 3 صرافی

انتهای پیام/

وی درباره مصوبه کارگروه آلودگی هوا درباره اجرایی شدن طرح و زوج فرد از در منازل خاطرنشان کرد: ۴۲۰ تیم برای اجرای طرح زوج و فرد در نقاط مختلف مستقر شد. ما سعی کردیم تا اعمال قانون انجام نشود و با تذکر افراد برگردانده شوند.  هرچند جریمه ۲۰ هزارتومانی بسیار ناچیز است و پیشگیرانه نیست. 

برای دریافتن قیمت دلار باید به مرجع رسمی که بانک مرکزی است رجوع شود و خارج از این برخورد قانونی می شود. 

سردار رحیمی با تاکید براینکه مبنای قیمت گذاری ارزی همان است که بانک مرکزی اعلام می‌کند گفت: به کسانی که در نقاط مختلف بر افزایش قیمت ارز دامن می زنند هشدار جدی می دهیم؛ پلیس با هشیاری با انان برخورد خواهد کرد. امروز تیم های مختلف در نقاط مختلف شهر حضور دارند و قیمت ها را کنترل می کنند همچنین صرافی هایی که اقدام خارج از عرف انجام دهند پلمب می شود. 

بخوانید:  وزیر ورزش گرفتاری‌های ما رابرطرف کرد

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


|