366 سالن ورزشی متعلق به ادارات دولتی استان در اختیار مردم قرار می‌گیرد

عالی ترین مقام استان ، مطرح کرد : بر همین مبنا با تصمیم گیری که انجام شد بناست از این ظرفیت معطل نیز مردمی سازی شده و در اختیار مردم قرار گیرد.

دوستی ،افزود: در استان هرمزگان ما در سه حوزه برای مردمی سازی امکانات معطل ورود کرده‌ایم و در حال ارائه خدمت به مردم هستیم که بخش نخست با فعال کردن ظرفیت معطل در حوزه درمان و تشکیل قرارگاه مردم آغاز شد، این مسئله سبب شد در نقاط مختلف استان با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی پزشکی و تأمین دارو خدمات درمانی مناسبی به افراد ارائه شود.

دوستی ، بیان داشت : از مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز انتظار می‌رود احداث خانه‌های ورزشی از جمله خانه ورزش‌های رزمی و ورزش‌های ساحلی را در دستور کار قرار دهد.

منبع

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های معطل دولتی در بخش‌های مختلف مردمی سازی می‌شود ، گفت: 366 سالن ورزشی متعلق به ادارات دولتی استان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

این مسئول ، ادامه داد: این سالن‌ها در اختیار هیئت‌های ورزشی نیز قرار خواهد گرفت تا به ارتقاء سطح ورزش استان کمک کرده و جایگاه ما را در حوزه‌های مختلف ورزشی بالا ببرد.

 به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، مهدی دوستی در آیین افتتاح طرح مردمی سازی اماکن ورزشی استان ، توضیح داد : دولت سیزدهم دولتی مردمی است که بنا دارد تا حد ممکن ظرفیت‌های معطل مانده در بخش دولتی را در اختیار مردم قرار دهد.

بخوانید:  عملکرد اداره ورزش و جوانان استان تهران در سال ۱۴۰۱
 استاندار هرمزگان: 366 سالن ورزشی متعلق به ادارات دولتی استان در اختیار مردم قرار می‌گیرد

وی ، عنوان کرد : دومین بخش در حوزه مردمی سازی ظرفیت‌های معطل در بحث ماشین آلات سنگین دولتی بود که در سیلاب سال گذشته این ظرفیت نیز به کار گیری شد و پس از سیلاب نیز برای ساماندهی رودخانه‌های منطقه مورد استفاده قرار گرفت.

وی ، اضافه کرد : در استان بالغ بر 366 سالن و مکان ورزشی وجود دارد که این سالن‌ها در اختیار ادارات دولتی بودند اما از این پس این ظرفیت‌ها به نحوی تعریف می‌شوند که در طول هفته مردم نیز در روزهای مشخص بتوانند از این ظرفیت برای ورزش و تفریح استفاده کنند.

|