4 کیلومتر از بزرگراه شهید بروجردی در سال آینده بهره برداری می شود

وی تأکید کرد: همه این اقدامات در سطح منطقه در جهت کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران بوده است. در مدیریت شهری جدید بسیاری از عقب ماندگی‌ها در این منطقه جبران و تلاش شد سرانه‌های منطقه بهبود پیدا کند تا از این طریق شاهد ارتقاء خدمت رسانی به شهروندان باشیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

 4 کیلومتر از بزرگراه شهید بروجردی در سال آینده بهره برداری می شود

شهردار منطقه 18 تهران گفت: برای پروژه بزرگراه شهید بروجردی مشکل معارضین ملکی داشتیم. این در حالی بود که برای رفع معارضین مشکل مالی نداشتیم و تمام هزینه‌ها برای این پروژه تأمین شده بود ولی مالکین کمک نکردند. بر همین اساس امیدواریم در اوایل سال آینده این پروژه به نتیجه برسد و بهره برداری شود.

شهردار منطقه ۱۸ با اشاره به اینکه پیشتر وعده داده شده بود که بزرگراه شهید بروجردی در فاز نخست چهار کیلومتر نخست آن در سال جاری به بهره برداری برسد، افزود: برای این پروژه مشکل معارضین ملکی داشتیم. این در حالی بود که برای رفع معارضین مشکل مالی نداشتیم و تمام هزینه‌ها برای این پروژه تأمین شده بود ولی مالکین کمک نکردند و مجبور شدیم که این موضوع را به ماده ۹ ارجاع کنیم. بر همین اساس امیدواریم در اوایل سال آینده این پروژه به نتیجه برسد و بهره برداری شود.

بخوانید:  کارمان در مسابقات آسیایی قرقیزستان آسان نخواهد بود


|

منبع


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام/

شهردار منطقه ۱۸ ادامه داد: دو زیرگذر یکی در ناحیه ۶ منطقه ۱۸ که در حقیقت مشکل شهرک دانش را مرتفع می‌کند در مرحله خط کشی قرار گرفته و تکمیل شده است. زیرگذر دیگر نیز پس از ۱۳ سال که رها شده بود امروز آماده شده و بلوار بهار را در منطقه از بن بست خارج می‌کند. این زیرگذرها نیز در فاز بعدی بهره برداری‌ها در منطقه قرار گرفتند.