8 ایده کادو برای روز دختر

2. توت بگ: بسته به سلیقه و سن دخترتان می توانید از توت بگ هایی سفارش دهید که طرح چاپی روی پارچه دارند. اگر دخترتان سن کمی دارد می توانید از طرح های عروسکی و کارتونی استفاده کنید یا اگر سن بالاتری دارد از طرح های مناسب این سن استفاده کنید. اگر دخترتان علاقمند به کتاب و کتابخوانی هست، می توانید از توت بگ های طرح مشاهیر بوهو استفاده کنید. ضمنا می توانید سایز توت بگ را هم متناسب با سن دخترتان تعیین کنید.

4. نشانگر کتاب یا بوکمارک: اگر دخترتان کتابخوان است یا دوست دارد کتاب خوانی را آغاز کند این یک کادوی بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود. مخصوصا اینکه نشانگر کتاب گستردگی بسیار زیادی دارد و می توانید از طرح های پارچه ای و گلیمی تا طرح های چوبی را سفارش دهید. ضمن اینکه یک کادوی ارزان قیمت تهیه کرده اید.

3

منبع


آیا این خبر مفید بود؟

4

2

1.بند عینک: یک کادوی ارزان قیمت و با تنوع بسیار بالا که تقریبا برای هر گروه سنی مناسب است و کارایی زیادی دارد. مهم نیست که دخترتان حتما عینکی باشد. برای استفاده از عینک دودی هم می توانید بند عینک تهیه کنید. همچنین اگر دخترتان کمی فاز هنری و کتابخوانی داشته باشد ایده ال ترین گزینه می تواند بند عینک باشد. در حال حاضر استفاده از بند عینک تبدیل به یک استایل برای دخترها و البته پسرها شده است.

در این مقاله قصد داریم تعدادی ایده جذاب برای خرید کادو در روز دختر به شما ارائه دهیم. سعی کردیم در انتخاب ایده ها مقرون به صرفه بودن و نیازهای نسل جدید را در نظر بگیریم. همچنین طیف سلایق مختلف را نیز در نظر بگیریم. البته واژه دختر به سن خاصی اشاره نداره و منطقا طیف گستره ای از سنین را حداقل از 5 تا 40 یا 50 در بر میگیرد. برخی کادوها البته رنج سنی خاصی ندارد. مثلا برای هر گروه سنی میتوانید اقدام به خرید بند عینک یا توت بگ کنید. ولی برخی کادوها برای گروه سنی بالا مناسب تر است. مثل کوسن.

بخوانید:  نشست کمیته پیگیری مصوبات ایران و پاکستان بزودی در تهران برگزار خواهد شد

7. جامدادی: اگر دخترتان محصل یا دانشجوست، جامدادی می تواند یک ایده بسیار جذاب باشد. مخصوصا اگر طرح دلخواهش را روی یک جامدادی پارچه ای پیاده سازی کنید.


نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف