آغاز مسابقات سراسری والیبال کارکنان صنایع شیر ایران

وی افزود: در دنیای مدرن امروز،آمادگی جسمانی و داشتن شرایط روحی مناسب برای تداوم پیشرفت کاری و بالا بردن راندمان مثبت تولید، تأثیر بسزایی دارد.

کوه نژاد اذعان کرد:کارگران پرتلاش و عزتمند ما که گرداننده ی چرخ های اقتصادی ایران عزیز هستند،با حضور در مسابقات ورزشی،تداوم پیشرفت و تعالی در حوزه ی سلامت را برای همه مردم شریف ایران به ارمغان می آورند.

 

وی با تأکید به اهمیت ورزش و نقش مؤثر آن در کارایی نیروی انسانی بیان داشت: برند بزرگ پگاه توجه ویژه‌ای به ورزش و افزایش توانمندی نیروی انسانی خود دارد.

7777777777

وی با اشاره به اینکه تعداد شرکت‌کنندگان امسال در مقایسه با سال‌های گذشته افزایش داشته است افزود: حمایت هیئت مدیره محترم شرکت و مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر محمدپور و همچنین معاونت توسعه و مدیریت منابع که امسال هم دستور برنامه ریزی برای مسابقات ورزشی را صادر کردند، موجب دلگرمی همه پرسنل خدوم صنایع شیر ایران است.

خدابخش پور مدیر اداری و منابع انسانی شرکت صنایع شیر ایران در گفتگو با شبکه باران اظهار کرد: برگزاری مسابقات در برنامه‌های حوزه منابع انسانی صنایع شیر ایران قرار دارد و سالهاست که پگاه در این بخش فعالیت می‌کند و با همراهی افراد با تجربه ای که در شرکت داریم از جمله جناب آقای هنرمند که سالهاست در این موضوع ارزشمند زحمت می‌کشند و گروهی که مدیریت می‌کنند معمولا یکی از شهرها به عنوان میزبان انتخاب میشود که پگاه گیلان امسال میزبان مسابقات سراسری والیبال کارکنان صنایع شیر ایران است.

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ ناصر شبانی معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت صنایع شیر ایران در مراسم افتتاحیه این رقابت هااظهار داشت: در کنار فعالیت‌های تولیدی و سلامت محصول، توجه به ورزش و سلامت کارکنان، سرلوحه فعالیت‌های شرکت صنایع شیر ایران قرار دارد.

بخوانید:  انتشار چاپ ششم "ظهور" نوشته علی موذنی توسط نشر نیستان

آیا این خبر مفید بود؟

گفتنی است مسابقات سراسری والیبال کارکنان صنایع شیر ایران با حضور حدود 150 شرکت‌کننده و 16 تیم از 16 تا 20 آبان به میزبانی پگاه گیلان در شهرستان بندرانزلی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

وی تصریح کرد: ورزش علی رغم تاثیری که بر سلامتی خود فرد دارد، موجب افزایش همدلی در کارهای گروهی وترویج  تعلق و تعصب سازمانی خواهد شد.

کوه نژاد مدیرعامل شرکت پگاه گیلان در این آیین با خیرمقدم به شرکت کنندگان در مسابقات سراسری والیبال گفت: گیلان مهد اندیشه ها و عاطفه ها،سرزمین باران و باورهای آسمانیست.

99999999999

444

 هنرمند در پایان ابراز  امیدواری کرد:   بتوانیم این مسابقات را هر ساله و به صورت دوره ای و منظم برگزار کنیم و مجموعه شیر پگاه که شعار سلامت محوری را در سر لوحه تولیدات و محصولات خود دارد، قطعاً سلامت پرسنل را نیز اولویت کار خود میداند.

حمیدرضا هنرمند، رئیس کمیته مسابقات صنایع شیر ایران نیز در گفت‌وگویی با شبکه باران اظهار کرد: ورزش راهی به‌سوی زندگی شاداب، سالم و سرچشمه‌ای در راستای ایجاد و افزایش انگیزه و ارتقاء سطح تعلق سازمانی است.

 شبانی افزود: ورزش موجب پیشگیری بروز بسیاری از مشکلات و ناهنجاریهاست.

 

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

وی ورزش را عامل ایجاد تعهد، مسئولیت پذیری و از خودگذشتگی دانست و گفت: دکتر محمدپور مدیرعامل محترم شرکت صنایع شیر ایران توجه ویژه‌ای به نیروی انسانی داردو همه ما در راستای ایجاد روحیه نشاط و سلامتی، گام برمیداریم.

بخوانید:  لنزهایی که در مورد بیماری آلزایمر هشدار می دهند

 وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات به همت مجموعه معاونت توسعه مدیریت شرکت صنایع شیر ایران و مدیریت محترم اداری جناب آقای مهندس خدابخش پور و به میزبانی گیلان برگزار میشود و ما در خدمت ۱۶ تیم شرکت کننده از سراسر کشور هستیم و انشالله مسابقات تا روز جمعه 20 آبان ماه در چهار گروه چهار تیمی پیگیری میشود.

وی با تأکید بر اینکه توسعه سلامت همگانی رسالت اصلی شرکت صنایع شیر ایران است افزود: در این راستا مسابقات سراسری والیبال کارکنان صنایع شیر ایران به میزبانی شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان در مجتمع رفاهی کارگران شهرستان بندرانزلی در حال برگزاری است.

 مهندس خدابخش پور خبرداد: از جمله اقدامات در دست انجام ما مسابقاتی در قالب رشته های ورزشی برای بانوان عزیزمیباشد که انشالله  جزئیات آن به زودی اعلام می‌شود.