استاندار قم:‌ اقتدار نظام جمهوری اسلامی مرهون فداکاری نیروهای نظامی است

وی افزود:‌ ما نیز در مدیریت استان به دنبال حفظ این اتحاد و همدلی هستیم تا به قله‌ای که مقام معظم رهبری مدنظرشان است برسیم. استاندار قم همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از خدمات فرمانده ارشد نظامی ارتش دراستان قم اظهار کرد: درطول این مدت که بنده در استان قم حضور دارم؛ امیر محسنی زرین به همراه همرزمان شجاعشان خدمات و اقدامات ویژه‌ و ارزنده‌ای انجام داده‌اند که لازم می‌دانم از همه این عزیزان تشکر کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در ماه‌های پایانی سال گذشته شاهد برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی بودیم که به لطف خدا و تلاش فرماندهان شجاع ما در نیروهای نظامی استان این مراسم‌ها بدون مشکل برگزار شد.

وی اظهار داشت:‌ این اقتدار مرهون خون شهدایی است که جان عزیز خود را در طبق اخلاص قرار داده و راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند.

انتهای پیاممنبع

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سیدمحمد آقامیری به مناسبت فرارسیدن روز گرامیداشت ارتش در دیدار با امیر نعمت محسنی زرین فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان قم، گفت:‌ در شرایط کنونی رژیم جعلی صهیونیستی، آمریکا و غرب می‌داند که ایران در حوزه نظامی به اقتدار و قدرتی رسیده که هیچ ارتش و کشوری توانایی مقابله با آن را ندارد.

وی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: جایگاه ارتش در کشور به درستی تبیین شده و امروز همه مردم به خوبی می‌دانند وجود نیروی نظامی تحت عنوان ارتش چه ضرورتی دارد.

آقامیری اشاره کرد: در جنگ هشت سال دفاع مقدس به دنیا ثابت کردیم نیروهای نظامی کشورمان اگرچه کمترین امکانات را هم داشته باشند اما تعصبشان به دین، وطن و امامشان باعث می‌گردد بر دشمن پیروز شوند و ما این موضوع را در عمل به رخ جهانیان کشیدیم.

بخوانید:  جایزه پژمان جمشیدی در آنتالیا

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یکپارچه بودن نهادها و ارگان‌ها با یکدیگر در استان گفت: امروز تعامل و اتحاد ارگان‌های دولتی، نظامی و… به اوج خود رسیده و الحمدلله همه در تلاش هستند تا با کمک یکدیگر مشکلات مردم را حل کرده و رفاه آنان را افزایش دهند.

استاندار قم تصریح کرد: هوشیاری و آگاهی نیروهای نظامی ما در فراجا، سپاه پاسداران و ارتش باعث شد دشمن نتواند نقشه‌های شوم خود را در مراسم‌هایی مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، انتخابات و لیالی قدر عملیاتی کند.