استکبار جهانی با سقوط پهلوی تمام منافع خود را در ایران از دست داد

IMG_20230211_132309_391

انتهای پیاممنبع

منتطری  افزود: در حال حاضر نیز استکبار جهانی توطئه‌های جدیدی را علیه نظام جمهوری اسلامی طراحی می‌کند، یکی از عوامل شکست دشمن در میدان‌های جنگ نظامی شناسایی دقیق نقشه‌های دشمن است، همواره از مقام معظم رهبری شنیده‌ایم که امروز با یک جنگ ترکیبی روبه‌رو هستیم و حداقل ۱۰ عنصر این جنگ را تشکیل می‌دهد. 

او با بیان اینکه حفظ عفاف و حجاب برای بانوان اثرات مثبتی دارد، خاطرنشان کرد: قطع ارتباط و همبستگی مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی از جمله توطئه‌های شوم دشمنان است، اما هنگامی که دشمن برای ترویج بی‌حجابی برنامه‌ریزی کند، به طور قطع با نقشه‌های آنها برخورد خواهد شد.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه در قرآن کریم ۱۷ بار واژه تعقل و ۵۰ بار واژه تذکر تکرار شده است، تصریح کرد: تاکید بر تعقل و تذکر در قرآن نشان می‌دهد که فرهنگ اسلام به دنبال این است که مسلمانان در تجزیه و تحلیل مسائل با بصیرت عمل کنند، زیرا دشمن به دنبال ایجاد شکاف و اختلاف در جامعه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری افزود: حضور حماسی مردم ایران با وجود مشکلات و سختی‌های معیشتی نشان می‌دهد که همچنان پای دفاع از ارزش‌های انقلاب و رهبر انقلاب اسلامی (مدظله العالی) ایستاده‌اند. زبان‌ها از بیان حضور پر معنای ملت ایران ناتوان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری تصریح کرد: روز گذشته برخی از زندانیان جرایم عمومی و حوادث اخیر با اظهار ندامت مشمول عفو رهبری شدند و امروز برخی از افرادی که در وقایع اخیر در دام دشمن افتادند و ندانسته فریب خوردند در این راهپیمایی شرکت کردند .

بخوانید:  سود سهام عدالت تا امشب به حساب دارندگان واریز می‌شود

 

او افزود: امیرالمومنین (ع) می‌فرماید پرچمی که طلایه‌دار و صاحب آن حضرت بقیه‌الله است را کسی نمی‌تواند حمل کند؛ مگر آنکه اهل بصیرت باشد.  این پرچم در دوران غیبت امام زمان (عج) به دست امام‌خامنه‌ای است، همچنین صبر و شکیبایی از جمله صفات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در رویارویی با حوادث است و با بهره‌گیری از این صفات همیشه راه حق را درست تشخیص می‌دهند، لذا برای ادامه راه و پیروی از ولایت علوی در جامعه امروز همه ما باید رهنمودهای مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهیم.

IMG_20230211_155116_679

وی تاکید کرد: امروز وظیفه مسئولان این است که با خدمت صادقانه در مسیر رفع مشکلات مردم، تمام تلاش خود را به کار گیرند، امروز اختلاف‌های سیاسی وجود دارد، اما برای شکست دشمن لازم است مانند امروز، وحدت و یکپارچگی ملت حفظ شود و اجازه پیروزی به دشمنان را ندهیم.

دادستان کل کشور گفت: دشمنان تلاش می‌کنند که برنامه‌های خود را توسط عناصر خودفروخته اجرا کنند، حوادث اخیر نیز حاصل برنامه‌ریزی‌های دشمن بوده، اما عنایت اللهی، توجه حضرت ولی‌عصر (عج) و فرمایشات راهبردی رهبر انقلاب اسلامی (مدظله العالی) این توطئه‌ها را با شکست روبه‌رو کرده است.