اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیرجندبه گزارش خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیرجند در سال ۱۴۰۳ با موضوع “دستورالعمل های اجرایی گرامیداشت هفته ازدواج ” با حضور بیجاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان، قناد معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، حبیب الله شاعر رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند و رؤسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدا بیجاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به اهمیت برگزاری نشست های مرتبط با موضوع ازدواج گفت: در راستای ضرورت توجه بیشتر به امر ازدواج در شهرستان ، نیازمند توجه جامعه، ارگان ها و سازمان های مرتبط و رسانه ها به این موضوع و تسهیل امر ازدواج جوانان می باشیم.

مهدی قناد معاون امور جوانان اداره کل عنوان نمود: انتظار می رود همه دستگاه ها در برپایی هرچه باشکوه تر برنامه های هفته ازدواج مشارکت کنند و نسبت به شناسایی و معرفی فعالین ازدواج در بخشهای مختلف به اداره ورزش و جوانان اهتمام ویژه داشته باشند.

او با اشاره به بر پایی جشن های وصال شیرین، از این جشن ها به عنوان برنامه شاخص در استان و بویژه شهرستان بیرجند در هفته ازدواج یاد کرد و خاطر نشان کرد امسال این جشنها در شهرستان بیرجند ابتدا در ۴کانون مسجد محور و سپس در قالب جشن بزرک وصال در فرهنگسرای بیرجند برگزار خواهد شد.

حبیب الله شاعر رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با بیان اینکه ۲۲ دستگاه در شورای ستاد ساماندهی امور جوانان عضو هستند  ، اظهار کرد: موضوع جوانان به یک دستگاه تعلق ندارد و با توجه به اهمیت مسائل مربوط به جوانان باید مدیران هردستگاه در جلسات حضور داشته باشند.

بخوانید:  لایحه اصلاح قانون کار مراحل پایانی را طی می کند

در این نشست اعضا به بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود پرداخته و در پایان تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در پایان حبیب الله شاعر رییس اداره از حضور و زحمات دکتر مهدی قناد معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در ستاد ساماندهی جوانان شهرستان، تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام

خبرنگار:مرضیه شهریاریمنبع