اولین پیروزی خانگی خیبر با ذوب شمس آذر قزوین/ کمالوند مچ دقیقی را خواباند

خیبر خرم آباد: کورش ملکی،  مجتبی لطفی،  میلاد کمندانی(احمد بهاروندی)، رضا علیاری(پوریان غلامی)، کمالدین نیک خوی (مهرداد هدایتیان)، حجت اسلامی، مهرداد قنبری، محمد رضا پور محمد(حسین شهابی)، مهران امیری،سینا حاتمی(بابا محمدی) سرمربی: فراز کمالوند

به گزارش خبرگزاری برنا لرستان؛  خیبر خرم آباد که هفته گذشته بازی در برابر خلیج فارس ماهشهر را به حکم سازمان لیگ لغو شده بود.

در حالی که بازی دقایق پایانی خودش در نیمه اول را دنبال می‌کرد، روی یک ارسال خط‌کشی‌شده از حاتمی، این رضا صدری بود که دومین گل خیبر را وارد دروازه حسینی کرد.

قضاوت بازی بر عهده امیر عرب براقی ،امیر داودزاده ، مرتضی شهریاری وامیر ایار   با  نظارت جواد شرفی بود.

بازی با حملات پرتعداد شمس‌آذری‌ها آغاز شد اما درست در شرایطی که انتظار می‌رفت شاگردان دقیقی گل اول بازی را به ثمر برسانند، خیبر روی گل سینا حاتمی، بازیکن سابق آلومینیوم اراک که با 22 سال سن، ستاره بازی امروز بود، از حریف پیش افتاد.

واین تیم با اندیشه های فراز کمالوند که این فصل خیبر را با اندیشه های تاکتیکی خود بسته است برای اولین پیروزی خانگی وفرار از انتقاد هادر برابر حریف قرارگرفت.

 

خبرنگار: محمود داوودی نژاد

برای رسیدن به مدعیان بالای جدول در یک جدال سخت ونفسگیر در برابر صدر نشین فعلی لیگ یک یعنی شمس آذر قرار گرفت.

در نیمه اول خیبر با اتکا بر قدرت بازیسازی وتکنیک مهرداد قنبری وسرعت میلاد حاتمی ورضا صدری به دو. گل دست یافت.

خیبر که با شناخت کافی از شمس آذر وبا اتکا بر دو برد پیش فصل در بازی های تدارکاتی در برابر حریف قزوینی قرار گرفت.

بخوانید:  جواد نکونام مربی تیم ملی شد

شمس آذرقزوین: میر رسول حسینی، سید ارسلان آزادی، حسین ابرقوی، امیر محمد نسایی، امیر مسعود سر ابادانی، میلاد شیخ سلیمانی، رحمان جعفری، محمد پاپی، صادق بو صبیح، علی اصغر اعرابی، احسان جودکی سرمربی: سعید دقیقی

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف


منبع
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه‌ای که باعث شد جلال چراغ‌پور، کارشناس با سابقه فوتبال ایران که از دو هفته قبل به کادر فنی خیبر اضافه شده، پس از بازی، سرمست از برد راه‌گشای تیمشان ضمن صحه گذاشتن روی حرف‌های کمالوند، اوج گرفتن خیبر از هفته نهم به بعد را به رخ منتقدان بکشد.

شروع نیمه دوم برای تیم قزوینی ایده‌آل بود و آنها خیلی زود توسط رحمان جعفری به گل اول خود دست یافتند تا اختلاف به حداقل برسد. در ادامه بازی بیشتر در میانه زمین دنبال می‌شد تا اینکه مهرداد قنبری، بازیکن سابق ذوب‌آهن با یک بغل پای دقیق دروازه شمس‌آذر را برای بار سوم باز کند و خیال فراز کمالوند را از یک پیروزی بی‌نهایت مهم راحت کند.

به هرحال برای تیم خیبر خرم آباد به عنوان یکی از باشگاه‌های خصوصی، صعود به بالاترین سطح فوتبال ایران از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اسکواد قدرتمند این تیم دستیابی به چنین هدفی برای آنها زیاد دور از دسترس نیست. چه اینکه پس از لغو بازی این تیم در برابر خلیج فارس، با درنظر گرفتن شانس بالای صدور رای سه بر صفر برای آن مسابقه، آنها به رده چهارم جدول و فاصله چهار امتیازی تا صدر جدول می‌رسند.

بخوانید:  اتفاق عجیب در جام جهانی قطر / هیچ تیم 9 امتیازی نشد!