بازگشت زوج جرج کلونی و برد پیت با «گرگ‌ها»به گزارش خبرنگار بین الملل گروه فرهنگ و هنر برنا؛ تاریخ پخش فیلم «گرگ‌ها» ساخته جان واتس، با بازی جرج کلونی و برد پیت مشخص شد و این فیلم قرار است در ۲۰ سپتامبر سال جاری (۳۰ شهریور) اکران شود؛ اما مشخص نیست که این فیلم در یکی از جشنواره‌های فیلم پاییزه اکران می‌شود یا خیر.

جان واتس علاوه بر کارگردانی، نویسندگی فیلم را نیز به‌عهده داشته و در حال حاضر با وجود اینکه فیلم هنوز اکران نشده است، سازندگان آن در فکر ساخت دومین قسمت آن هستند.

جرج کلونی در مصاحبه‌ای در این باره گفت: «ما درباره دنباله این فیلم صحبت می‌کنیم، فیلمی که من، برد پیت و جان واتس ساختیم. این یک پروژه عالی بود و جان واتس فوق‌العاده با استعداد است، او کاری را انجام می‌دهد که دوست دارد و ما نیز از کار با او لذت بردیم، این فیلم فوق‌العاده است و همکاری دوباره با او لذت بخش خواهد بود. ما زمان خوبی با هم سپری کردیم.»

جان واتس در دنیای سینما بیشتر برای ساخت فیلم‌های دنیای مارول مانند «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» و «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» شناخته می‌شود.

تولید این فیلم سال گذشته به پایان رسید. کمپانی اپل تولیدکننده فیلم «گرگ‌ها» و توزیع آن به‌عهده کمپانی سونی است. این فیلم سومین همکاری جرج کلونی و برد پیت بعد از فیلم‌های «بخوان و بسوزان» و «یازده یار اوشن» است و احتمال می‌رود رونق بخش گیشه سینما‌ها باشد.

امی رایان، آستین آبرامز، پورنا جاگاناتان، راب ریدل و  ایرینا دوبووا دیگر بازیگران این فیلم مهیج هستند.

بخوانید:  افطار تا سحر چه غذاهایی بخوریم تا فردا تشنه نباشیم ؟

 

/انتهای پیاممنبع