برگزاری ۴۲ برنامه محوری در قالب ۴۲۰۰ ویژه برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در آذربایجان شرقی


وی با اشاره به اهداف و برنامه‌های این هفته گفت: تبیین قدرت دفاعی، تبیین نقش هدایت، تبیین الگوی رفتاری رزمندگان، تبیین عقلانیت در دفاع مقدس و تبیین نقش مقاوت و ایثار از جمله اهدافی است که در طول این هفته پیگیری می شود.

و همچنین عطرافشانی گلزار شهدا از دیگر برنامه های روز آغازین است.

برگزاری 42 برنامه محوری در قالب 4200 ویژه برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در آذربایجان شرقی

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در آذربایجان شرقی، افزود: انجام کمک های مومنانه، ارائه خدمات ویزیت رایگان پزشکی، طرح بزرگ دیدار با خانواده معظم شهدا، از دیگر برنامه‌های این هفته خواهد بود. ا

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، امیر دریادار رضا عباسی، در نشست خبری اظهار کرد: امسال گرامیداشت چهل و دومین دفاع مقدس با شعار «ما مقاوم هستیم» برگزار می شود. وی گفت: با توجه به هجمه بسیار عظیمی که وجود دارد تلاش می کنیم بتوانیم با نشر گوشه ای از آثار موجب آگاهی جوانان باشیم.

بخوانید:  رابطه با کشورهایی که به مقدسات توهین می کنند معنا ندارد

میر دریادار عباسی گفت: رونمایی از 6 سردیس فرماندهان استانی ،رونمایی از ماکت عملیات بدر ، رونمایی از ماکت هواپیمای اف 4 و ماکت خلبانان قهرمان سال پیش در محل حادثه ،رونمایی از صد مقاله و 25 جلد کتاب صوتی و چاپی، رونمایی از تابلو سنگ بسیار بزرگ و منحصر به فرد شهید جنگجو و رونمایی از آلبوم شهدای روحانی از دیگر برنامه های شاخصی است که در طول این هفته برگزار می شود.

انتهای پیام

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در آذربایجان شرقی از برگزاری ۴۲ برنامه محوری در قالب ۴ هزار و ۲۰۰ ویژه برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در استان آذربایجان شرقی خبر داد‌.


آیا این خبر مفید بود؟