تکلیف سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری مشخص شدآیا این خبر مفید بود؟


|

تکلیف سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری مشخص شد

در این نشست کوروش باقری با اشاره به مدال سیده الهام حسینی و اینکه از بین اعضای ۷ نفره تیم ۵ نفر به نسبت بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی افزایش رکورد داشتند، عنوان کرد هنوز رکوردها قابل قبول نیست و تا بازی‌ها آسیایی هانگژو باید نگاه ویژه تری به بانوان داشت تا به اهداف مورد نظر دست پیدا کرد. 

 به گزارش خبرگزاری برنا، کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری با موضوع بررسی عملکرد تیم‌های ملی در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا و سیاستگذاری برای اعزام به مسابقات جهانی کلمبیا در قالب دو نشست جداگانه به مدت ۳ ساعت و نیم تشکیل جلسه داد. نشست اول با حضور حسین رضازاده، حسین توکلی، بهداد سلیمی، نواب نصیرشلال، بهمن زارع، سید کمال موسوی، حسین مقامی (اعضای کمیته فنی) و  سعید علی حسینی (سرمربی تیمی مردان) به مدت ۱۵۰ دقیقه برگزار شد.

منبع

نشست دوم با حضور کوروش باقری، مدیر تیم‌های ملی وزنه‌برداری، با موضوع بررسی عملکرد تیم ملی بانوان برگزار شد و یک ساعت به طول انجامید. 

در این نشست ابتدا درباره مکانیزم دعوت از ملی‌پوشان بحث و تبادل نظر شد و جمع بندی این بود که بعد از مسابقات جهانی، سیستم انتخابی و حضور در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ ملاک انتخاب باشد.

درباره مسابقات جهانی کلمبیا هم تصمیم گیری بر این بود که تیم بانوان به صورت کیفی و حداکثر با ۳ یا ۴ نفر به کلمبیا اعزام شود و سایر نفرات در صورت رسیدن به رکوردهای مورد نظر به فهرست نهایی اضافه شوند.

بخوانید:  یک مقام اسرائیلی: آتش بس تا فردا صبح برقرار نخواهد بود