در رختکن برای جنگیدن هم قسم شدیم


آیا این خبر مفید بود؟

وی ادامه داد: امیررضا سرلک و آرمین تشکری در پست مدافع میانی مصدوم و سرما خورده بودند و خورشیدی قطر پاسور دوم تیم نیز مصدوم بود. همچنین پوریا فیاضی سرماخوردگی خفیفی داشت و این مسائل کادر فنی پیکان را نگران کرده بود اما پیش از شروع بازی در رختکن هم قسم شدیم که با تمام توان و جنگندگی بالا در این بازی ظاهر شویم.

سرمربی پیکان در خصوص دیدار آینده تیم پیکان توضیح داد: در دیدار بعد با ایفاسرام اردکان مسابقه خواهیم داشت که تیم خوبی است و چند بازیکن ملی‌پوش در اختیار دارد. آرمات سرمربی این تیم با تجربه است و در مجموع تیم خوبی هستند.

اکبری در پایان گفت: امیدوارم در مهلت نقل و انتقالات با هماهنگی مسئولین باشگاه پیکان بتوانیم تیم خود را برای دور برگشت تقویت کنیم.


سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: پیش از شروع بازی در رختکن هم قسم شدیم که با تمام توان و جنگندگی بالا در بازی مقابل هورسان ظاهر شویم.

هفته یازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (یکشنبه 27 آذر) با هفت دیدار در شهرهای آمل، اردکان، گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد و تهران پیگیری ‌شد و تیم‌های پیکان تهران، پاس گرگان، لبنیات هزار آمل، راه‌یاب ملل مریوان، سایپا تهران، شهرداری ارومیه و  فولاد سیرجان ایرانیان مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  اختصاص ۳۲۰ سامانه قابل حمل خورشیدی به عشایر کوچ روی استان کرمان

 اکبری: در رختکن برای جنگیدن هم قسم شدیم

 

 انتهای پیام //


|

منبع