روند تیم ملی والیبال ایران رو به رشد است

|

منبع

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان این که جام واگنر تورنمنتی بسیار مفید برای ملی‌پوشان بود، گفت: کیفیت حمله بازیکنان بازی به بازی بهتر شد و روند تیم رو به رشد است.

عطایی گفت: در مجموع این تورنمنت را برای تیم ایران بسیار مفید می‌بینم و تلاش می‌کنیم در بازی آخر مقابل اسلوونی هم نمایش خوبی داشته باشیم و در نهایت با بهترین شرایط راهی مسابقات قهرمانی جهان شویم.

وی ادامه داد: بازی با اوکراین و سه مسابقه در جام واگنر شرایط بسیار خوبی را برای ما فراهم کرد، چون رشد قابل توجهی داشتیم. تمام بازیکنان توانستند در این مدت در ترکیب تیم قرار بگیرند و خدا را شکر تمام بازیکنان اعتماد ما را بیش از گذشته جلب کردند. با این شرایط چالشی اساسی برای انتخاب ترکیب اصلی خواهم داشت، چون رقابت خوبی بین بازیکنان شکل گرفته است.

وی در مورد شرایط میزبانی لهستان، اظهار کرد: فضای برگزاری مسابقات بسیار خوب بود. ما برای هدف مهمتری آمده‌ایم و اگر نقصی وجود دارد به چشم ما نمی‌آید.

آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش خبرگزاری برنا، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل آرژانتین در مورد این مسابقه اظهار کرد: جام واگنر در مجموع تورنمنت خوبی برای ما بود. فارغ از نتایجی که کسب کردیم، اطلاعات خوبی از تیم به دست ما رسید. ضمن اینکه روند بسیار خوبی را در این مدت پشت سر گذاشتیم.

بخوانید:  تعطیلی مدارس آذربایجان غربی در زمان بازی تیم ملی ایران و انگلیس