سالن اسکیت آزادی اصفهان قلب تپنده اسکیت ایران است

اکبری در پایان بیان داشت : امیدواریم در مجموعه آزادی با حمایت‌های وزیر محترم ورزش و مدیریت استان  در کنار سالن اسکیت زمین استاندار رشته المپیکی اسکیت برد احداث شود تا رویای حضور ورزشکاران اسکیت کشورمان در المپیک را نیز محقق شود  .

وی واگذاری سالن را به رشته ای غیر از اسکیت باعث نارضایتی و مشکلات اجتماعی زیادی دانست که هیچ یک از مسئولان دولت انقلابی قطعا  رضایت به این امر و به ویژه بی پناه کرن ورزشکاران بانو ندارند .
رئیس هیات اسکیت استان اصفهان اظهار داشت : افتخار آفرینی های ورزشکاران اسکیت استان اصفهان با حمایت های صورت گرفته فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان   نظر وزیر محترم ورزش به این رشته محبوب را بسیار جلب کرده است و دکتر هاشمی بارها به آن اشاره نموده اند و حتی خبر دارم  در خصوص توجه ویژه به سالن اسکیت آزادی شخصا تأکید داشته اند و باعث دلگرمی بسیار شده است .

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان،  شهرام اکبری با بیان اینکه اسکیت اصفهان در سال گذشته ۳۱ مدال قهرمانی جهان ، آسیا و بین المللی کسب کرد و تمام افتخارات جهان و آسیا را کسب کرده است اظهار داشت : رضا لسانی ورزشکار اسکیت اصفهان دارای رنک ۱ دنیا ، سبحان خسروانی رنک ۲ دنیا و  رومینا سالک رنک ۲ دنیا می باشند .
رئیس هیات اسکیت استان اصفهان خاطر نشان کرد: قهرمانان ما همچنین در سال گذشته اولین مدال طلای اسکیت قهرمانی جهان بزرگسالان و اولین مدال تاریخ اسکیت اصفهان در بازیهای آسیایی کسب کردند و بی شک نگاه ویژه وزارت ورزش به این رشته باعث افتخارات بیشتر خواهد شد .
شهرام اکبری در خصوص شایعه واگذاری سالن اسکیت آزادی اصفهان به آموزش و پرورش بیان داشت : استان اصفهان از لحاظ سرانه ورزشکار سازماندهی شده اسکیت با اختلاف رتبه نخست کشور را دارد و سالن آزادی تنها سالن استاندار در اختیار هیات اسکیت استان اصفهان می باشد که سالانه یکصد هزار نفر ساعت ورزشکار  استان اصفهان و استانهای همجوار که بیش از ۶۰ درصد آنها بانوان هستند تمرینات قهرمانی خود را در این سالن انجام می دهند و این سالن در نوع خود در کشور و خاورمیانه بی نظیر و قلب تپنده اسکیت ایران است .

بخوانید:  مدال طلای علی عالی‌پور در وزنه‌برداری قهرمانی آسیا

انتهای خبر منبع

وی خاطر نشان کرد : خوشبختانه یک هفته گذشته نیز قرارداد اجاره سالن به هيات توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و با مساعدت ایشان  امضا شده‌است .