شرایط پرسپولیس با اضافه شدن لوکادیا بهتر می‌شود

خبرنگار: علی شفیعی جم

مهاجم اسبق باشگاه پرسپولیس که در حال حاضر در رشته بدنسازی فعالیت دارد صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

انتهای پیام//

501

نوروزی در مورد وضعیت فدراسیون بدنسازی در حضور نصیرزاده تاکید کرد: در فدراسیون بدنسازی پیشرفت های خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم در بحث مالی شرایط به گونه ای شود که ورزشکاران این رشته بتواند از وضعیت خوبی برخوردار شوند.

رضا نوروزی اشاره‌ای نیز به وضعیت حال حاضر پرسپولیس در لیگ برتر داشت و در این خصوص گفت: باشگاه پرسپولیس در یارگیری خوب عمل کرده است. با اضافه شدن یورگن لوکادیو مهاجم جدید این تیم، شرایط بهتر هم می شود. امسال چه در کادر فنی و چه در زمینه نقل و انتقالات بازیکن اتفاقات مثبتی برای پرسپولیس رخ داده و اگر حواشی گریبان تیم را نگیرد اطمینان دارم پرسپولیس می تواند در پایان فصل قهرمان شود.

رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره حضور در رشته بدنسازی و فیتنس پس از سال‌ها حضور در دنیای فوتبال اظهار داشت: آسیب‌دیدگی داشتم که امکان درمان آن وجود نداشت و این مسئله مرا مجبور کرد در سن 33 سالگی از فوتبال خداحافظی کنم. من از سال ها قبل به این ورزش علاقه داشتم و پس از مصدومیت در فوتبال تصمیم گرفتم خودم را در این رشته محک بزنم.

منبع

ستاره سابق فوتبال ایران در مورد سختی‌های رشته بدنسازی افزود: این رشته، رشته ساده ای نیست و سختی های خاص خود را دارد. دوری از خانواده، رژیم های سخت غذایی و حتی تحمل گرسنگی و تشنگی از جمله سختی های این رشته است و شرایط خاص خود را دارد.

بخوانید:  نهضت آسفالت در روستاهای محمدیه کلید خورد
رضا نوروزی: شرایط پرسپولیس با اضافه شدن لوکادیا بهتر می‌شود

پیشکسوت پرسپولیس لیگ جذابی را برای این فصل پیش بینی کرد و در خصوص مدعیان قهرمانی هم گفت: امسال سه تیم پرسپولیس، سپاهان و استقلال مثلث مدعیان قهرمانی را تشکیل می‌دهند. 

آیا این خبر مفید بود؟

|