فراخوان جشنواره پژوهش‌های ریتکس تمدید شد

مجتبی جباری‌پور، افزود: پیرو نیازسنجی انجام شده، بیش از ۱۲۰ اولویت پژوهشی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس احصاء شده است که پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ریتکس به نشانی www.retechs.ir،  اولویت‌های پژوهشی را مشاهده و نسبت به تکمیل فرم مربوطه در وب‌سایت یا ارسال فایل کاربرگ به ایمیل این جشنواره به آدرس [email protected]  اقدام کنند.


منبع

خبرگزاری برنا؛ مدیرکل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، گفت: جشنواره ملی پژوهش‌های مساله محور ریتکس با هدف ارتباط دهی چالش‌ها و مسأله‌های زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور و تحقیقات دانشگاهی و فعالیت‌های پژوهشی در محور‌های سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزار‌های رایانه‌ای، سخت‌افزار‌های برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی، ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته و مدیریت فناوری برگزار می‌شود.

بخوانید:  جشنواره جوانان برتر ایران زمین 15 اسفند در قزوین برگزار می شود

به گفته وی، جوایز برگزیدگان جشنواره ریتکس در قالب بسته‌های حمایتی بلاعوض، تسهیلات و خدمات توانمندسازی، نمونه‌سازی و تجاری‌سازی در آیین اختتامیه جشنواره اهداء خواهد شد. همچنین تلاش خواهد شد ورود برگزیدگان جشنواره به زیست‌بوم نوآوری تسهیل گردد.  


آیا این خبر مفید بود؟