مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید کردند

آیت‌الله شعبانی موثقی با اشاره به اینکه حضور مردم به معنای این نیست که انتقاد ندارند، گفت: به هر اندازه که یک مسئول از اسلام فاصله بگیرد غیر انقلابی است و عمل هر مسئولی در عرصه‌های مختلف سیاست، اجتماعی یا فرهنگی با آموزه‌های دینی سنجیده می‌شود.

 

 

 

وی تصریح کرد: سیاست خارجی دولت در ارتباط با کشورهای مختلف، جای تشکر دارد اما کنترل تورم و افزایش ارزش پول بسیار مساله مهمی است.

وی تاکید کرد: اما مهمتر از این رایزنی‌ها و سفرها این است که کشور از این تفاهم نامه ها بهره مند شود.

امام جمعه همدان در ادامه اظهار داشت: مردم از ترافیک سنگین خودروها در خیابان‌های شهر همدان گلایه‌مند هستند و یکی از مطالبات آنها در همین ایام مساله ترافیک در بعضی خیابان‌ها است‌.

آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری اسلامی ایران که در صدر هیأت بلندپایه سیاسی و اقتصادی و برای دیدار رسمی سه روزه به چین سفر کرده بود، دیروز پنجشنبه ۲۷ بهمن ماه به کشور بازگشت.

امام جمعه همدان حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را شکوهمند دانست و افزود: مردم سراسر استان همدان در این راهپیمایی حضور پررنگ، کم نظیر و بی نظیر داشتند و از آن‌ها قدردانی می‌کنیم.

 

 

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید کردند

آیت‌الله شعبانی موثقی با گرامیداشت فرارسیدن مبعث پیامبر اکرم(ص) ادامه داد: یکی از فلسفه های مبعث پیامبر بزرگوار اسلام رشد جامعه است که بدون اصلاح سیاسی و بدون اصلاح ساختارهای سیاسی امکان پذیر نیست، تحقق رشد و تکامل در جامعه یکی از لوازم اصلاح سیاست ورزی‌ها است.

بخوانید:  روشی بسیار عجیب برای دور زدن سیستم‌های تشخیص هویت!

 

امام جمعه همدان گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر در مورد کنترل تورم، افزایش و ارزش پول توصیه‌هایی داشتند و بارها اشاره کردند دولت و مسئولان زحمت‌های زیادی برای کنترل تورم می‌کشند.

 

همچنین در جریان این سفر، ۲۰ سند همکاری در زمینه‌های کشاورزی، تجارت، گردشگری، حفاظت از محیط زیست، بهداشت، امداد رسانی، فرهنگ، ورزش و غیره در حضور روسای جمهور دو کشور امضا شد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان تاکید کرد: حضور مردم نشان داد، تصویرسازی دشمن و رسانه‌های دشمن از ملت ما یک تصویرسازی دروغین است.

 

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع

 

 

آیت‌الله شعبانی موثقی افزود: در این مساله ترافیک مشکلاتی ایجاد کرده البته بخشی از مشکلات مربوط به فصل زمستان است.

وی بیان کرد: اگر نقاط ضعف واقعی می بینیم باید خیلی دلسوزانه و آرام تذکر بدهیم.

رئیس جمهوری ایران در این سفر که بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت، با مقامات ارشد از جمله رئیس جمهوری، نخست وزیر و رئیس کنگره خلق چین دیدار و درباره موضوعات راهبردی، روابط دوجانبه، تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌موثقی امام جمعه همدان در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه همدان با اشاره به سفر رئیس جمهور به کشور چین گفت: این سفر رهاوردهای زیادی دارد و مقدمات رشد و توسعه کشور را فراهم می‌کند.

آیت‌الله شعبانی موثقی با بیان اینکه مردم در این راهپیمایی دشمن را ناامید کردند، اظهار داشت: دشمن در همین ایام چند ماهه اخیر به دنبال خستگی و ناامیدی ملت و ایجاد یک شکاف بین مردم و حاکمیت بود، اما حضور مردم در این راهپیمایی، این تصویرسازی غلط و مخدوش برملا کرد.

بخوانید:  پل های مکانیزه بزرگراه بسیج بهسازی شد

آیا این خبر مفید بود؟

 

 

وی اظهار داشت: کسانی که مدیریت اجتماعی در دست آنهاست و مرجعیت اجتماعی و سیاسی دارند، اصلاح نشوند به طور طبیعی تحقیق و آموزه‌ها با مشکل مواجه خواهد شد.

هر دو رئیس جمهور می توانند یک شراکت راهبردی در حوزه سیاسی و اقتصادی برای ما ایجاد کنند و رایزنی‌های دولت در این زمینه قابل قدردانی است.

آیت‌الله شعبانی موثقی تاکید کرد: برخی افراد امروز کوچک ترین نقاط ضعف را برجسته و در رابطه با مسائل انتقاد و یا تخریب می‌کنند و نقاط قوت را نادیده می‌گیرند، این ها بر خلاف اخلاق سیاسی است و در فعالیت سیاسی نیازمند به اخلاق سیاسی هستیم.