مردم غزه با اذان صبح بغض‌آلود پیام‌شان را به گوش جهانیان می‌رسانند«آزاده آل‌طیب» (خاله نرگس) مجری برنامه‌های کودک درخصوص جنایت جدید اسرائیل و بمباران چادر‌های آوارگان در شمال غرب شهر «رفح» به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر برنا گفت: هرچه مصیبت مردم غزه بیشتر می‌شود انگار به لطف خدا قدرتشان افزایش پیدا می‌کند. آن‌ها مردمی هستند که هیچ‌گاه ناسپاس نبودند و زبان به کفر باز نکردند. در حقیقت آن‌ها با ندای «الله اکبر» و اذان صبحی که با بغض ادا می‌شود پیامشان را به گوش جهانیان می‌رسانند.

 

این مجری برنامه کودک بیان کرد: از نگاه من اگر رژیم‌صهیونیستی می‌تواند با این کارها دل مردم جهان را به درد آورد، مقصرش افرادی هستند که به پشتوانه آن‌ها این جنایات را انجام می‌دهد. در مقابل چنین اتفاقاتی بی‌تفاوتی و سکوت، جسارت و جنایت محسوب می‌شود. خوشحالم که دل جهان برای رفح به درد آمده است.

 

وی ادامه داد: ما باید این را بدانیم که آثار این ظلم و ستم یک روز گریبان همه جهان را خواهد گرفت. اینگونه نیست که فقط رفح در آتش و خون باشد. اگر نسبت به این جنایات ساکت باشیم، ما هم روزی در آتش می‌سوزیم. 

 

آل طیب در ادامه با اشاره به تاثیرات روانی این مسئله روی کودکان عنوان کرد: کودکان متوجه بازی هستند. در این روزهای تلخ باید مراقب باشیم که در فضای مجازی و رسانه‌ها با این تصاویر دلخراش مواجه نشوند و فقط باید این موضوع را به آن‌ها یادآور شویم که بدانند بازنده افراد سنگدل هستند. کسانی که به سلاح ایمان مجهز هستند نباید نگران هیچ دردی باشند و به قول خداوند در آیه «انا فتحنا لک فتحنا مبینا» باور داشته باشند.

بخوانید:  دلیل خطا در اعلام ساعت وقوع تخلفات رانندگی چه بود؟

 

آل طیب در پایان گفت: مردم غزه می‌دانند که خداوند از هر مشکل و مصیبتی بزرگ‌تر است. این یعنی اینکه فتح‌ و النصرت نزدیک است. آرزو دارم هرچه زودتر تاثیر قوی و مستحکم بودن مردم غزه به گوش جهانیان برسد. همه ما باید بدانیم که آتش و بمباران دشمن هیچ‌گاه حریف گام‌های استوار و نگاه‌های پیروزمندانه آن‌ها نمی‌شود. 

 

انتهای پیام/

 منبع