مقابل ساخت و سازهای جدید شهربازی دیزنی می‌ایستم

چند روز پیش اعلام شد که مالک اراضی دیزنی، به این کمپانی تا ۳۰ سال آینده اختیار تام داده است تا هر ساخت و ساز و تغییراتی که می‌خواهند، در ملک بدهند. بسیاری از رسانه‌های لیبرال، این خبر را جشن گرفته و گفتند که دی‌سنتیس فعلا باخته است. دی سنتیس به این خبر واکنش داد و گفت: «منتظر اخبار جدید تا دو ماه آینده باشید؛ لایحه ما تمام قراردادهای اخیر دیزنی را فسخ خواهد کرد. ما فقط به فسخ قرارداد بسنده نمی‌کنیم، ما روی هتل‌ها مالیات می‌بندیم، ایستگاه عوارضی در جاده‌های منتهی به این ملک می‌گذاریم و جواز‌های ساخت و ساز را بررسی خواهیم کرد.»

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ پیش‌تر مفصلاً به مشکلات کمپانی دیزنی با آمریکایی‌هایی که علاقه به چپ‌گرایی ندارند، پرداخته‌ایم. اتفاقات سال اخیر نشان داده است که نگرانی پدر و مادر‌های آمریکایی بیهوده نبوده و بزرگترین کمپانی سازنده محتوای کودک در جهان، علناً تصمیم به ترویج و گسترش همجنس‌گرایی و ترنس‌جندریسم در آثار خود گرفته است.

آخرین نفری که می‌تواند از حق «آزادی بیان» بگوید، کمپانی دیزنی است. این کمپانی در چند سال اخیر، هر کسی را موضع ضد چپ‌گرایی داشت را از کار اخراج کرده است.


|