نه پیشگو هستم نه نوستراداموس، با منطق گفتم پرسپولیس کامبک می‌زند

وی در مورد روند این بازی تاکید کرد: این دیدار برای هر دو تیم دو نیمه متفاوت داشت. پرسپولیس در نیمه اول سردرگم بود و اشتباهات فردی زیادی داشت و با نتیجه‌ای عجیب به رختکن رفت. در مقابل استقلال خوزستان با انگیزه بالایی در زمین حضور پیدا کرد و با گل زودهنگام توانست شرایط خوبی را به دست بیاورد. آنچه که در نحو بازی استقلال مشخص بود این موضوع بود که اعضای این تیم با انگیزه بالایی برابر پرسپولیس بازی را آغاز کردند و مشخص بود برای کسب امتیاز پای در این میدان گذاشته بودند اما اشتباه بزرگ این تیم برابر پرسپولیس این بود که اولا با نتیجه‌ای که در نیمه اول رقم خورد برابر پرسپولیس زخم خورده اشباع شدند و این مساله برای این تیم در نیمه دوم دردسرساز شد.

 منبع

انتهای پیام/

دهنوی در مورد پیامی که بین دو نیمه برای برنامه فوتبال برتر و محمدرضا احمدی فرستاد و از کامبک پرسپولیس در نیمه دوم صحبت کرد، به خبرنگار ورزشی برنا گفت: نه پیشگو هستم و نه نوستراداموس؛ پرسپولیس از این بازگشت‌ها کم نداشته است و این توان را دارد که جبران مافات کند. من نه از سوی احساس بلکه از روی منطق فوتبال گفتم که پرسپولیس به بازی برمی گردد و خوشحالم این پیش بینی‌ام درست از کار درآمد.

قاسم دهنوی در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، با اشاره به پیروزی پرسپولیس با کامبک عجیب برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه دوم متحول شد و توانست با استفاده از این مساله آب رفته را به جوی بازگرداند و به پیروزی جالبی در این دیدار دست پیدا کند.

بخوانید:  بومی‌سازی شبیه سازهای کامل پروازی یا خرید شبیه‌سازهای خارجی؛گزینه بهتر کدام است؟

هافبک اسبق پرسپولیس افزود: برعکس استقلال، پرسپولیس نیمه دوم را با انگیزه آغاز کرد و در بدو حضور در زمین از نحو بازی بجه‌ها مشخص بود، در رختکن هم قسم شده‌اند و از نظر انگیزشی با شرایط متفاوتی پای در زمین گذاشتند. در این میان تعویض‌های خوب اوسمار و تحریکی که از سوی سکو‌ها صوت گرفت، پرسپولیس متفاوتی را در شروع نیمه دوم در زمین دیدیم.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان در مرد مصاحبه‌های عجیب استقلالی‌ها پس از کامبک سرخ پوشان در آزادی گفت: طبیعی است که این حرف‌ها را بشنویم. استقلالی‌ها خیلی وقت بود ترس از دست دادن صدرنشینی را داشتند و همین ترس کار دست شان داد. نباید فراموش کنیم نساجی در برابر استقلال منطقی بازی کرد و به خاطر شرایطش اول به دنبال گل نخوردن بود و بعد به گلزنی فکر کرد. این بهانه‌ها دیگر تکراری شده و فایده‌ای هم ندارد.

وی با تاکید بر این که ماجرای قهرمانی هنوز به پایان نرسیده، تصریح کرد: یک امتیاز همانطور که حاشیه امنیتی برای استقلال نداشت، هنوز هیچ چیز برای پرسپولیس تمام نشده است. پرسپولیس نباید در دو بازی پیش روی خود مرتکب اشتباهی شود.