هوادار- پرسپولیس؛ جنگ تماشایی در دستگردی

نتیجه بر اساس 2 رای موافق و 0 رای مخالف

هوادار- پرسپولیس؛ جنگ تماشایی در دستگردی

مصاف پرسپولیس و هوادار در حالی انجام می شود که حریف این هفته سرخ ها فصل جدید را با کادر فنی جدید و در راس آنها ساکت الهامی آغاز کرده است. این در شرایطی است که حضور دو مربی سابق پرسپولس در کاد رفنی حریف این هفته سرخ ها می تواند از اتفاقات جالب این دیدار باشد. هوادار ساکت الهامی در فصل جدید دو تساوی، یک پیروزی و یک شکست را در 4 بازی اول خود به دست آورده و با کسب 5 امتیاز رده هشتم جدول را به خود اختصاص داده و با چنین شرایطی خود را برای رویارویی برابر پرسپولیس آماده می کنند.

پرسپولیسی ها که با اضافه شدن یورگن لوکادیا در خط حمله جان تازه ای گرفته اند در آخرین بازی خود موفق شدند نمایش فوتبالی توام با نتیجه لازم را به دست آورده و با پیروزی و کسب سه امتیاز کامل دیدار نفت با توجه به امتیاز از دست دادن سایر رقبا بر صدر جدول تکیه زده و با روحیه بالاتری در مسیر موفقیت در این فصل قدم بردارند. پرسپولیسی ها در پنجمین دیدار خود در این فصل باید در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم هوادار بروند و برای تداوم صدرنشینی به دنبال کسب هر سه امتیاز این دیدار هستند.

دیدار دو تیم هوادار و پرسپولیس امروز از ساعت 19 در ورزشگاه دستگردی برگزار می شود. بیژن حیدری، حسن ظهیری، محسن سلطانی و وحید زمانی تیم داوری این دیدار را تشکیل می دهند.

بخوانید:  سه پالایشگاه فراسرزمینی در کوبا، نیکاراگوئه و ونزوئلا در تیررس صادرات نفت ایران/ رئیسی در سفر به آمریکای لاتین باید به دنبال چه باشد؟

|

منبع

دو تیم فصل قبل در دو دیدار رفت و برگشت در لیگ برتر دو تساوی را به دست آوردند. تساوی صفر- صفر در دیدار برگشت رقم خورد. این در حالی بود که در دیدار رفت تساوی پرگل 2-2 نتیجه نهایی بود تا در مجموع آن دو بازی پرسپولیس 4 امتیاز ارزشمند را مقابل این تیم از دست بدهد.

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال