هیچ کوتاهی در ارتباط با ازدواج جوانان اصلا پذیرفته نیستمنبع

علی محمد شیخی با قدردانی از تمامی تلاش‌هایی که تاکنون در این حوزه در یزد و مناطق مختلف استان صورت گرفته ادامه داد: موضوع جوانان و حل بسیاری از مسایل و مطالبات آنها باید به دلیل اهمیت موضوع بیش از گذشته جدی گرفته شود.

استان یزد یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد که حدود ۷۰ درصد در شهرستان یزد زندگی می‌کنند.

در این نشست مهدی دهقان به جای رضا نارگانی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان یزد معرفی شد.

مدرسی با بیان این مطلب که انتظار می‌رود اداره ورزش و جوانان در مسیر پیشرو در راستای رشد و پویایی بیش‌ از پیش دو حوزه ورزش و جوانان تلاش کند اظهار کرد: مسئله مهم و حائز اهمیت کشور بدون شک مسئله جوانان است که باید آن توجه شود .

وی به اهمیت برنامه‌ریزی و داشتن برنامه مدون با همکاری بخش‌های مختلف به خصوص توسط اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و ادامه داد: برای تحقق موضوع و افزایش و جوانی جمعیت نه تنها یک دستگاه و مجموعه که به کار مضاف فرهنگی و همگانی نیاز است .

به گزارش برنا؛ سید محمدرضا مدرسی در آیین تکریم و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان یزد افزود: ازدواج جوانان، جوانی جمعیت و سامان خانواده موارد مهمی است که باید نسبت به آن اقدام و عمل شود و قطعا در این مورد هیچ کوتاهی قابل قبول نیست و امیدواریم با کار و تلاش اتفاقات خوب و محسوسی صورت گیرد.

همچنین معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان یزد گفت: یکی از سیاست‌های این مجموعه توجه به امور جوانان است و نباید گذاشت تا این مهم زیر سایه حوزه ورزش قرار گیرد و خوشبختانه سرپرست جدید اداره شهرستان سابقه فعالیت در سازمان ملی جوانان و سمن‌های جوانان دارد و بر امور مسلط است.

بخوانید:  آیا پاندمی جدیدی در راه است؟

این مسئول اظهار کرد: تاکنون در موضوع مهم ازدواج و مسایل جوانان کارهای بسیار خوبی در شهرستان صورت گرفته ولی به دلیل اهمیت موضوع قابل قبول نیست و امیدواریم در این منطقه بیش از قبل اقدامات لازم صورت گیرد و مسئله ازدواج جوان بیش از قبل رونق یابد.