ویل اسمیت با «پسر‌ان بد» سر از چین درآوردبه گزارش خبرنگار بین‌الملل گروه فرهنگ و هنر برنا؛ این فیلم با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس، چهارمین فیلم از مجموعه ۳۰ ساله فیلم «پسران بد» است. این قسمت از فیلم نشان می‌دهد که پلیس میامی پس از متهم شدن رئیس فقید آنها به تبانی با یک مافیای خارجی، در مورد فساد در نیروی پلیس تحقیق می‌کند. اما جداول برگردانده شده است و این زوج باید در حالی که هنوز در تلاش برای حل پرونده هستند فرار کنند.

این فیلم در بسیاری از مناطق بین‌المللی از ۵ ژوئن و در آمریکای شمالی از ۷ ژوئن اکران می‌شود. تاریخ امران فیلم در چین، تنها دو هفته بعد، یعنی از ۲۲ ژوئن خواهد بود.

ورایتی نوشت: بسیاری از فیلم‌های هالیوود در سال‌های اخیر در چین با مشکل مواجه شده‌اند. سال گذشته فیلم‌های غیر چینی تنها ۱۵ درصد از گیشه سینما‌های کشور را به خود اختصاص دادند. علاوه بر این، هفته‌های اخیر نیز شاهد کاهش سرعت کلی بازار تئاتر چین پس از یک دوره پرفروش سال نو در ژانویه و فوریه بوده است.

سومین فیلم، «پسران بد برای زندگی» در دوره همه‌گیری کووید در آگوست ۲۰۲۰ اکران شد و کمتر از ۴ میلیون دلار در چین فروش کرد.

«پسران بد: بران یا بمیر» به کارگردانی عادل العربی و بلال فلاح است. این فیلم توسط کریس برمنر و ویل بیل نوشته شده است. تولید این فیلم بر عهده جری بروکهایمر، اسمیت، چاد عمان و داگ بلگراد است. تهیه کنندگان اجرایی نیز بری والدمن، مایک استنسون، جیمز لاسیتر، جان مون، کریس برمنر و لارنس هستند.

بخوانید:  گزارش‌های جهانی از بهبود ۱۰۰ درصدی سرعت اینترنت موبایل در‌ دولت سیزدهم حکایت دارد

ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونیز، اریک دین، ایوان گروفود، جیکوب اسکیپیو، ملانی لیبرد، تاشا اسمیت، ریا سیهورن، تیفانی هادیش و جو پانتولیانو از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام/منبع