کنسرت راما با نگاهی متفاوت به موسیقی ایرانی برگزار می‌شود

كنسرت پيش‌رو براساس مُدگردي‌هاي موسيقي كلاسيك ايران توام با فضا سازي‌هاي خاصِ سازها شكل گرفته است. این اجرا با هدفِ؛ پيوند عميق تر شعر و موسيقي، خارج از فضاهاي از پيش تكراري و نگاه جدي‌تر به موسيقي كلاسيك ايران تدوين و طراحي شده است.

عنوانِ «خواب آیینه» برای این کنسرت، برگرفته از قصیده‌ای از هوشنگ ابتهاج است.

رويكرد اين گروه پيشتر براساس تمريناتي است كه از سال 1398 توسط مهرداد پاروكي و صائب كاكاوند آغاز شده و حاصل اين همكاري كنسرت «من چه گويم» و ضبط آلبومي با همين نام است كه به زودي منتشر خواهد شد. در ادامه‌ي فعاليت‌هاي اين گروه و با دعوت از رشيد كاكاوند کنسرت «خواب آيينه» شکل گرفت.

کنسرت گروه «راما» با عنوان «خواب آیینه»‌ سه‌شنبه 9 آبان 1402 از ساعت 20 به تهیه کنندگی یاسر یگانه در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/منبع

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ گروه «راما» تازه‌ترین کنسرت خود را با حضور مهرداد پازوکی – خواننده و نوازنده پیانو، رشید کاکاوند – نوازنده سازهای کوبه‌ای و صائب کاکاوند – نوازنده تار و همخوان برگزار می‌کند. این کنسرت با عنوانِ «خواب آیینه» سه‌شنبه 9 آبان 1402 از ساعت 20 در تالار رودکی برگزار می‌شود.

کنسرت گروه «راما» در چهار بخش اجرا می‌شود؛ در بخش نخست، يادداشت‌هاي پراكنده(تکنوازی پيانو) ساخته‌ي مهرداد پازوكي، در بخش دوم «خواب در خواب» ساخته‌ي رشيد كاكاوند، در بخش سوم «نور» ساخته‌ي صائب كاكاوند و در انتها خواب آيينه ساخته‌ي مهرداد پازوكي اجرا خواهد شد.

بخوانید:  5 اپلیکیشن برتر ارزهای دیجیتال در سال 2023