گروه‌های جهادی کانونی برای سپردن اقتصاد به دست مردم هستند

همزمان با سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در ۲۷ خرداد و روز جهاد سازندگی، معاون اول رئیسجمهور در بازدید از رویداد نمایشگاهی جهاد پیشرفت، از بسته ۱۲ هزار میلیارد تومانی مشارکت دولت با گروه های مردمی خبر داد.


این بسته حمایتی و مشارکتی در زمینه های فناوری و نوآوری  طرح های خلاق، نوآورانه و دانش بنیان، تولید و زیر ساخت تولید اقتصاد خرد روستایی، احیای واحدهای راکد و نیمه راکد، طرح های اقتصاد دریا و آبزی پروری و توسعه صنایع فرهنگی و اجتماعی، راه، آب و حمل و نقل روستایی، احیای آداب و رسوم روستایی، رفع آسیب های اجتماعی و حاشیه نشینی، جشنواره نشان والی و جهاد تبیین است.


گفتنی است معاون اول رئیس‌جمهور در رویداد نمایشگاهی جهاد پیشرفت علاوه بر بازدید از غرفه های مختلف و آشنایی با فعالیت های گروه های جهادی، ۱۶ طرح ملی با مشارکت دولت و گروههای مردمی، بسته ۱۲ هزار میلیارد تومانی مشارکت دولت با گروههای مردمی و ۲ طرح پژوهش محور ملی را معرفی و از کتاب “ایران آباد؛ از جهاد سازندگی تا جهاد پیشرفت و عدالت” رونمایی کرد.


رونمایی ۱۶ طرح ملی و بسته ۱۲ هزار میلیارد تومانی مشارکت دولت با گروه های مردمی/ مخبر: گروه‌های جهادی کانونی برای سپردن اقتصاد به دست مردم هستند

انتهای پیام/

منبع


|