گفت گوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با مردم

وی با اشاره به اینکه حوزه اقتصادی استانداری متولی فراهم کردن زمینه برای حضور سرمایه گذاران است، گفت: واحدهایی که در گذشته راکد بودند و با جذب سرمایه گذار به چرخه تولید بازگشتند جهت اینکه وارد مدار تولید شوند را حمایت می کنیم.

احمدزاده در دیدار با یکی از سرمایه گذاران واحدهای بزرگ صنعتی استان، ابراز کرد: از برنامه هایی که دولت سیزدهم دنبال می کند حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی در جهت رشد تولید و ایجاد اشتغال است و این مهم را در سالی که به نام “مهار تورم رشد تولید” نام گذاری شده بیش از گذشته دنبال می کنیم.

استاندار کهکیلویه و بویراحمد با تماس تلفنی از مدیرکل راه و شهرسازی استان خواست مشکل این جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس که با شرایط بدی مواجه بود را رفع کند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛در برنامه دیدار مردمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز شنبه علاوه بر سید علی احمدزاده، چند تن از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و مدیران کل ستادی استانداری حضور داشتند.

احمدزاده در دیدار با سرمایه گذار کشتارگاه صنعتی دام یاسوج بر لزوم رفع مشکل این واحد تولیدی توسط جهاد کشاورزی تاکید کرد.

وی در این دیدار به یکی از جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس که با مشکل مسکن مواجه بود ضمن صدور دستور لازم، ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران متولی رسیدگی به مشکلات و حل دغدغه جانبازان و ایثارگران بوده و در این خصوص اقدامات لازم را پیگیری کند تا این عزیزان با مشکل مواجه نشوند.

بخوانید:  روایتی خواندنی از لحظه به دنیا آمدن امام زمان (عج) +اسناد دقیق

آیا این خبر مفید بود؟

وی گفت: سازمان جهاد کشاورزی جلوی واردات گوشت از این منطقه را بگیرد و تسهیلات و سرمایه در گردش در اختیار سرمایه‌گذار قرار دهد تا با فعال شدن سایر ظرفیت های این واحد صنعتی اشتغال ایجاد شود.

وی در خصوص رعایت حق الناس و پرداخت حق و حقوق مردم، ابراز کرد: دولت آیت الله رئیسی دولت عدالت محور است، مدیران هم باید به عدالت رفتار کنند و همه حق و حقوق مردم در ایجاد پروژه های عمرانی رعایت شود.

احمدزاده عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد مناطق محروم زیادی دارد که علاقمند به حضور بنیاد علوی و اجرای طرح های عمرانی در این مناطق هستیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بنیاد علوی در لنده خدمات خوبی ارائه کرده است، بیان کرد: مارگون یکی از مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد است که علاقمند به حضور بنیاد علوی در این مناطق نیز هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: دولت به طور گسترده در جاده مناطق سیلاب و کلوار به سمت پوله، بردپهن، موشمی و مورزرد به سمت تاکسیسه کار انجام می دهد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با نمایندگان بنیاد علوی با تقدیر از اقدامات و فعالیت آنها، افزود: بنیاد علوی خدمات خوبی در استان ارائه کرده است که می طلبد گسترش یابد.

انتهای پیام 

احمدزاده تصریح کرد: پیچاب در شهرستان باشت، پشته زیلایی در چرام، منطقه گردشگری تنگ تامرادی در بویراحمد، منطقه شبلیز به طرف جلاله در دنا، دیشموک و چاروسا از نقاط محروم استان هستند و جاده های این مناطق نیازمند توجه است که بنیاد علوی در این حوزه ها هم ورود کند.

بخوانید:  آزادراه قزوین-رشت بزودی تکمیل و بهره برداری می شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: پیگیر اختصاص اعتبار از محل آلایندگی نفت هستیم و در صورتی که این اعتبار اختصاص داده شود می توانیم کارهای بزرگی در لنده انجام دهیم.

وی با بیان اینکه اگر بنیاد اقدامات را به جای شهر و شهرستان به ناطق محروم و دور افتاده بیشتر کند اثربخش تر است، گفت: دولت در حال حاضر بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در منطقه لنده در دست اجرا دارد.

احمدزاده در این دیدار با متقاضیان و مردم استان به‌صورت چهره به چهره به گفت ‌وگو پرداخت و مسائل مطرح شده توسط مردم را در این نشست و با حضور مدیران بررسی کرد.

احمدزاده ملاقات‌ها عمومی را یکی از راه‌های موثر در شناسایی مشکلات و رسیدگی به درخواست های مردم بیان کرد و گفت: در ملاقات عمومی رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردم سرعت عمل بیشتری خواهد داشت.

در این دیدار چندساعته مردم مشکلات خود را در بخش‌های مختلف مسکن، اشتغال، بهداشت و درمان، بانک، دستگاه‌های خدمات رسان، راه و آب با استاندار در میان گذاشتند.