۱۰ اتفاق عجیب و غیرقابل باور در اغتشاشات/ از بریدن گلوی مامور تا حمله به ناموس و سر دست چرخاندن لباس زیر زنان

لحظه آتش‌ زدن آمبولانس در رشت نیز از اتفاقات تاخ وزهای اغازین اغتشاشات بود. این اغتشاشگران به این بهانه و با این توجیه آمبولانس ها را به آتش کشیدند که ماموران نیروی انتظامی با این خودروها جابجا می شوند ولی حتی یک بار هم هیچ سندی از این ادعای خود منتشر نکردند و چندین بار به تجهیزات امدادرسانی با این بهانه حمله کردند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

شهادت روح الله عجمیان که در آزادراه کرج-قزوین به شهادت رسید نیز از تلخ ترین ماجراهای این روزهاست. روح الله را که خود کارگر و پدرش نیز کارگر ساختمانی است با چاقو، قمه، پنجه بوکس و سنگ و … به شهادت رساندند و تصویرش را در فضای مجازی منتشر کردند. 

بستن اتوبان کرج و حمله به خودروی پلیس و مامورین قانون

 

این مامور مدافع امنیت که در بیمارستان از این حمله شرورانه جان سالم به در برد میگوید که «برای کنترل اغتشاشات رفتیم و با آجر و با سنگ حمله کردند و مامورین با سپر کنترل می کردند و عده ای در جمعیت اغتشاشات را کنترل می کردند و به یکباره دیدم یک نفر با یک شیء به گردنم زد و خون به کلاه خودم پاشید. مرا به آمبولانس بردند ولی جلوسی آمبولانس را گرفتند و خواستند آمبولانس را آتش بزنند ولی همکارانم کمکم کردند و مرا از داخل آمبولانس بیرون کشیدند.»

 قاتلین اعتراف کردند که هدف چهلم بود ولی به اغتشاش منجر شد. بالغ بر 20نفر روح الله را با انواع سلاح و وسیله دوره کرده و به شهادت رسانده بودند.

بخوانید:  تحویل میدانگاه ایستگاه مترو جهاد با معماری ایرانی

پیش از آن نیز از مشهد تصاویری منتشر شده بود که یکی از مامورین را به آتش کشیده بودند.

شهادت سیدروح الله عجمیان؛ بسیجی کارگر ساختمانی

آتش زدن مامور نیروی انتظامی

 ۲۱ مهر بود که تصاویری از اغتشاشات شب گذشته پخش شد که در آن یک مامور نیروی انتظامی به آتش کشیده می شود. 

بریدن گلوی مامور نیروی انتظامی

ساعت ۱۳ و ۵۴ دقیقه ۲۵ آبان ماه، ۲ نفر از لوکوموتیورانان قطار باری راه‌آهن مبارکه اصفهان که اصالتاً بروجنی هستند در حین حرکت قطار در منطقه پل راه‌آهن نصیرآباد مورد حمله اغتشاشگران قرار می‌گیرند و اغتشاشگران با پرتاب یک کوکتل مولوتف به سمت کابین قطار اقدام به ترور کور این کارگران می‌کنند.

روح الله عجمیان

تجاوز به ناموس اهالی یک منزل

هرچند این اغتشاشات به درازا کشیده ولی در نهایت پایاتن خواهد یافت و به عنوان اتفاقی عبرت آموز در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد ولی این جنایت ها هرگز از یاد مردم نخواهد رفت. در این مدت گروهک های تروریستی تجزیه طلب با همکاری بازوهای رسانه ای مورد حمایت رژیم سهیونیستی و غرب، از هیچ جنایتی علیه مردم ایران و آسایش و آرامش جامعه فروگذار نکردند ولی عمق جنایت های آنها هیچگاه مورد پذیرش قاطبه جامعه ایرن نخواهد بود و باید در پناهگاه های خود در اطراف ایران، در ترس حمله پهپادها و موشک های سپاه، شب را به صبح برسانند.

ماجرای شهادت آرمان علی وردی نیز از ماجراهای تلخ این روزهاست. شهید علی‌وردی در اغتشاشات روز چهارشنبه 4 آبان 1401 در شهرک اکباتان، از سوی عده‌ای ربوده شد و بعد از بستن وی و ضرب‌وشتم شدید با ضربات متعدد چاقو، وی را کنار خیابان رها کردند و بعد از چند ساعت توسط بسیجیان پیدا شد؛ وی سپس به بیمارستان بقیةالله(عج) منتقل می‌شود اما به‌دلیل شدت خون‌ریزی، روز جمعه (6 آبان) جان خود را از دست داده به شهادت می‌رسد.

بخوانید:  بهره برداری از طرح افزایش ۴برابری ظرفیت آب شیرین‌کن غرب جزیره / همت سازمان منطقه آزاد قشم برای کاهش تنش آبی در روستاها

ماجرای اغتشاشات اتوبان کرج هم از آن قصه های پرغصه هفته های گذشته است. عده ای به بهانه حضور در مراسم تدفین یکی از کشته شده‌های روزهای اخیر که سعی داشتند به اغتشاشات نسبت بدهند، در ورودی بهشت سکینه کرج اغتشاش به راه انداخته و اتوبان را برای دقایقی بستند. فجیع ترین صحنه ای که از این اغتشاشات مخابره شده، حمله عده ای به ماشین نیروی انتظامی و مامورین داخل آن است که منجر به جراحات جدی این مامورین می شود.

حمله به لوکوموتیوران!

در جنایتی دیگر به خانه‌ای که زن و بچه‌ در آن است با کوکتل مولوتف و نارنجک دست‌ساز حمله می‌کنند. از ثانیه ۳۰ به بعد صدای جیغ و فریاد زن و بچه از خانه به گوش میرسد و صاحبخانه هم از ترس و میان آتش از خانه‌اش بیرون می‌آید و او را مجبور می‌کنند که شعار ضد نظام بدهد.

فیلمی منتشر شد که گلوی مامور نیروی انتظامی را بریده اند که منجر به خونریزی شدید وی شده و مردم در حال امدادرسانی به او هستند.

به گزارش خبرگزاری برنا، اغتشاشاتی که طی هفته های اخیر در کشور به وقوع پیوسته، وارد فازهای عجیب و خطرناکی شده است. اقداماتی که قلب هر انسان آزاده ای را جریحه دار می کند. از جنایت های عجیب و غریب وحشیانه تا تجاوز به اموال، حریم و ناموس زنان مردم.

آتش زدن خانه ای با کوکتل مولوتف!

در یک نمونه اعضای گروهک کومله و دموکرات در پیرانشهر به هم زبان‌های خودشان هم رحم نکردند و بعد از تجاوز به حریم یک منزل، این خانه را آتش زده و لباس های زیر زنان آن خانه را به عنوان نماد پیروزی در دست گرفته، چرخاندند و فیلم و عکس گرفتند.

بخوانید:  جاهای دیدنی آمل

انتهای پیام/

لوکوموتیو

شهادت یک طلبه بسیجی

این ۲ نفر پس از آتش گرفتن کابین به همراه کمک خود از کابین خارج می‌شوند اما در نهایت یزدان قجری با سوختگی ۹۰ درصدی پس از چند روز در بیمارستان محمد رسول الله(ص) مبارکه به دلیل شدت جراحات به شهادت می‌رسد.

آتش زدن آموبولانس

این اتفاق یکی از تلخ ترین وقایع روزهای اغتشاشات است و هرچند عاملین و مسببین این جنایت دستگیر شدند ولی هنوز این مسئله به عنوان تلخ ترین اتفاقات اخیر دل هر انسانی را می آزارد.


آیا این خبر مفید بود؟