با پزشکان زیرمیزی بگیر قطع همکاری می کنیم


 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن اذعان به غیر واقعی بودن تعرفه‌های اعلام شده، گفت: باید توجه داشت دریافت وجه بدون کارتخوان از بیماران غیر قانونی اعلام شده است و افرادی که زیرمیزی بگیرند و ما متوجه آن شویم، به طور مستقیم با آنها قطع همکاری خواهیم کرد. ما نباید بگذاریم که وجهه پزشکی خراب شود و از بین برود. من مطمئن هستم پزشکان از دلسوزترین افراد جامعه هستند.


آیا این خبر مفید بود؟


|

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران: با پزشکان زیرمیزی بگیر قطع همکاری می کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا، حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در نشست هم اندیشی با رؤسای بیمارستان‌های خصوصی، گفت: جامعه‌ای که در آن برنامه ریزی درست وجود داشته باشد، دولت نقش نظارت بر کیفیت خدمات و نظارت بر رعایت قوانین را بر عهده می‌گیرد و ارائه خدمات به بخش خصوصی واگذار می‌شود؛ بنابراین بخش خصوصی وظیفه بزرگی را متحمل می‌شود و کار بزرگی را به لحاظ ملی، اخلاقی و انسانی انجام می‌دهد. باید یاری کنیم تا موانع بخش‌های خصوصی کمتر و بازدهی بیشتر شود تا بتوانیم در شرایط خوب قانونی و اخلاقی، بهترین کارها را انجام دهیم.

قناعتی از رؤسای بیمارستان‌های خصوصی تحت پوش دانشگاه خواست تا موضوع dress code را در بیمارستان جدی بگیرند و گفت: در همه جای دنیا قواعدی وجود دارد که باید به آن عمل شود.

منبع

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف