بازیکنی از تیم‌ ملی خط نخورده است/ ملی‌پوشان یاد گرفتند چالش‌ها را مدیریت کنند

منبع

مداح در پاسخ به این سوال که با چالش جدیدی که ورزش به آن دچار شده است (عدم صدور ویزا) چگونه باید کنار آمد نیز گفت: این اتفاقات جزو ورزش حرفه‌ای است و قبلا نیز تعدادی از ملی‌پوشان ما به همین دلیل مسابقات جهانی را از دست دادند. بچه‌های ما یاد گرفتند در مسیرشان در مواجه با فراز و نشیب‌ها چگونه شرایط را به خوبی مدیریت کنند ولی در کنار همه این موارد از دست دادن گرندپری‌ها اتفاق خوبی نیست. ما گرندپری پاریس را هم دقیقه نود اعزام شدیم و حالا هم به خاطر کارشکنی کشور میزبان گرندپری منچستر را از دست دادیم این در حالی است که این مسابقات از نظر کیفی یک المپیک کوچک هستند و روند آماده سازی و کسب سهمیه المپیک می‌تواند مسیر ملی‌پوشان را هموار کند. 

مینو مداح، سرمربی تیم‌ ملی تکواندو زنان درباره سطح کیفی رقابت‌های لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار داشت: با گذشت دو هفته از مسابقات شاهد رقابت‌های خوبی هستیم. به دلیل حضور نفرات جدیدی از گروه سنی جوانان کم کم استعدادهای خوبی به رده سنی بزرگسالان در حال تزریق است. بچه‌های این رده سنی به خوبی سبک و سیاق بازی در لیگ را یاد گرفتند که نوید روزهای خوبی برای تکواندو زنان است و البته اتفاق خوشایندی که امسال شاهد آن هستیم حضور اسپانسرهای قوی است که جا دارد به هادی ساعی بابت آن تبریک بگویم. در این زمینه ارزش و اعتبار شخص آقای ساعی به عنوان یک قهرمان بی‌اثر نبوده است.

بخوانید:  آنچه باید درخصوص اغتشاشات چند روز اخیر زاهدان بدانید


سرمربی تیم‌ ملی درباره احتمال عدم صدور ویزا برای مسابقات جهانی مکزیک گفت: بعید می‌دانم برای مسابقات جهانی با مشکل عدم ویزا مواجه شویم و اگر چنین اتفاقی رخ بدهد هم دست ما نیست. برای گرندپری منچستر هم تلاش‌های زیادی از سمت فدراسیون انجام شد و حتی هزینه زیادی انجام شد و یک روزه به آنکارا رفتیم ولی به هر شکل شرایط برای حضورمان فراهم نشد.


آیا این خبر مفید بود؟

سرمربی تیم ملی تکواندو زنان گفت: بازیکنی از تیم‌ ملی خط نخورده و فقط در دو وزن اعزام نداریم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

انتهای پیام//

مینو مداح در گفت‌وگو با برنا

بازیکنی از تیم‌ ملی خط نخورده است/ ملی‌پوشان یاد گرفتند چالش‌ها را مدیریت کنند

مداح در رابطه با خط خوردن نام دو بازیکن برای مسابقات جهانی افزود: ما نمی‌گوییم خط خوردن ما می‌گوییم از هشت وزن قرار است 6 وزن را اعزام کنیم. انتخابی تیم‌ ملی اخیرا برگزار شد که همانجا هم اعلام کردیم ممکن است در چند وزن اعزام نداشته باشیم که این موضوع هم دلایل خودش را دارد‌. برای مثال یک آمادگی خود ورزشکار است و بررسی که از رقبای آن وزن در رویداد حاضر داریم و دیگر مواردی که به هر شکل در کمیته فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصمیم‌گیری می‌شود. ما این دوستان را از دست ندادیم بلکه فقط قرار است در این مسابقات کنار تیم نباشند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

بخوانید:  رکوردهای قهرمانی استقلال دست نخورده ماند